Materiały i usługi poligraficzne Łaziska Górne

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Łaziska Górne

Funkcjonując na rynku od ponad trzydziestu lat, rozumiemy, czego oczekują nasi klienci. Specjalizujemy się w dystrybucji i produkcji akcesoriów introligatorskich i materiałów poligraficznych dla drukarń i producentów opakowań. Nasze towary są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym cechują się dużą uniwersalnością. Wszystko to wpływa na ich wysoką użyteczność w różnych branżach. Są to między innymi sektory logistyczny, spożywczy, magazynowy, fotograficzny, farmaceutyczny, przemysłowy.

Szeroki wybór produktów – tektury, papiery, kartony – Łaziska Górne

W naszym asortymencie znajdują się między innymi: papiery, tektury, akcesoria metalowe i plastikowe do produkcji gadżetów czy opakowania kartonowe. Łaziska Górne to jedna z tych lokalizacji, w których działamy od wielu lat. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, precyzją wykończenia oraz stabilnością. Zakład wyposażyliśmy w nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć kartony w Łaziskach Górnych tak w indywidualnych zamówieniach, jak i w dużych partiach. Stały rozwój pozwala nam na wprowadzanie do oferty nowych produktów. Jest wśród nich gama papierów i kartonów Food Contact do pakowania żywności, mających certyfikat i atesty do kontaktu z artykułami spożywczymi. Bogaty wybór produktów uzupełniają kartony ozdobne, okleiny introligatorskie, a także papiery kraftowe o zróżnicowanej gramaturze. Ta różnorodność sprawia, że zaufały nam już liczne drukarnie, pracownie plastyczne, zakłady fotograficzne i agencje artystyczne.

Libretto Wzornik2 300x225

Akcesoria reklamowe – Łaziska Górne

O sukcesie każdego biznesowego przedsięwzięcia decyduje wiele czynników, a jednym z kluczowych pozostaje reklama. Trudno się dziwić, że tak dużo przedsiębiorców coraz aktywniej stawia na dopracowane materiały marketingowe. Aby wzmocnić skuteczność przekazu, warto zaopatrzyć się w sprawdzone akcesoria reklamowe w Łaziskach Górnych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi zamknięcia do pudełek, teczek oraz opakowań. Oferujemy magnesy samoprzylepne w standardowych rozmiarach lub na zamówienie. Do zabezpieczenia torebek niezbędne mogą się okazać plomby samoprzylepne, magnesy neodymowe czy żelki klejowe. Jeśli szukasz dobrej jakości artykułów reklamowych, jak uchwyty, długopisy czy akcesoria do próbników, zapraszamy do kontaktu.

Materiały poligraficzne – Łaziska Górne

Potrzebujesz wykonać materiały poligraficzne w Łaziskach Górnych? Teraz jest już to możliwe. Nasza firma specjalizuje się w druku fleksograficznym na półpergaminach, bibule oraz papierze. Umożliwiamy także pracę na materiałach dostarczonych przez klienta. Wykonujemy nadruk logotypu, oznaczenia recykling/eco, nie boimy się także bardziej skomplikowanych zleceń. Każdą umowę negocjujemy indywidualnie. Jakość naszej marki potwierdzają liczne kontrakty na dostawy z różnych krajów europejskich. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość wykorzystanych tworzyw, precyzję wykonania oraz dostęp do nowych rozwiązań na rynku.