Kartony, papiery, akcesoria do druku Mysłowice

Strona główna > Kartony, papiery, akcesoria do druku Mysłowice

Zależy Ci na wysokiej jakości usługach w zakresie poligrafii? A może chcesz się zaopatrzyć w profesjonalne materiały, które są potrzebne w Twojej firmie? W każdym przypadku serdecznie zapraszamy do współpracy. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów z Mysłowic i okolic.

Kartony, bibuły, pergaminy

Prowadzisz sklep lub Twoja firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju towarów? W takim razie na pewno chcesz je ładnie i bezpiecznie zapakować. Z tego powodu oferujemy wysokiej jakości kartony przedsiębiorcom w Mysłowicach. Występują w różnych, często niestandardowych rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć odpowiednią propozycję dla Ciebie.

Mysłowice – papiery offsetowe, specjalistyczne

Oferujemy nie tylko kartony w Mysłowicach, ale też papiery, bibuły, pergaminy. Wybrane propozycje dopasowujemy do wymagań klientów – docinamy do konkretnego formatu. To nie wszystko, ponieważ w naszym asortymencie znajdują się także produkty pochodzące z recyklingu, propozycje spełniające normy FSC, a także papiery i kartony mogące mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

karton kolor

A może Twoja firma tworzy gadżety reklamowe w Mysłowicach? W takim razie na pewno potrzebujesz różnego rodzaju akcesoriów do ich produkcji. Oferujemy magnesy, uchwyty, mechanizmy do otwierania i zamykania, gumki i wiele więcej. Stawiamy na różnorodność, ale też niezawodność!

Wysoka jakość druku

Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości druk fleksograficzny, który polecamy zwłaszcza mieszkańcom Mysłowic. Druk może być wykonany na papierze poligraficznym, bibule lub półpergaminie. W każdym przypadku prosimy o kontakt, dzięki czemu idealnie dopasujemy nasze działania do Twoich wymagań.

Sprzedajemy także maszyny introligatorskie. Chodzi o urządzenia zarówno nowe, jak i używane, z których chętnie korzystają osoby chcące zaoszczędzić. Zawsze stawiamy na pewne rozwiązania, niejednokrotnie sprawdzone w branży poligraficznej.

Akcesoria reklamowe i introligatorskie – Mysłowice

Zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów introligatorskich, dzięki którym Twoja praca może być jeszcze prostsza i bardziej komfortowa. Proponujemy nie tylko najwyższą jakość, ale też atrakcyjne ceny!

Nasza firma skutecznie się rozwija od trzech dekad. Lata doświadczenia sprawiły, że pozyskaliśmy odpowiednią wiedzę i umiejętności, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc każdemu, która potrzebuje materiałów poligraficznych. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy, dzięki czemu nasza oferta jest różnorodna.

Jesteś z Mysłowic i interesują Cię kartony, papier, akcesoria lub druk? Zapraszamy do skorzystania z oferty!