Kartony, papiery, akcesoria do druku Mysłowice

Zależy Ci na wysokiej jakości usługach w zakresie poligrafii? A może chcesz się zaopatrzyć w profesjonalne materiały, które są potrzebne w Twojej firmie? W każdym przypadku serdecznie zapraszamy do współpracy. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów z Mysłowic i okolic.

Kartony, bibuły, pergaminy

Prowadzisz sklep lub Twoja firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju towarów? W takim razie na pewno chcesz je ładnie i bezpiecznie zapakować. Z tego powodu oferujemy wysokiej jakości kartony przedsiębiorcom w Mysłowicach. Występują w różnych, często niestandardowych rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że uda nam się stworzyć odpowiednią propozycję dla Ciebie. Oferujemy nie tylko kartony w Mysłowicach, ale też papiery, bibuły, pergaminy. Wybrane propozycje dopasowujemy do wymagań klientów – docinamy do konkretnego formatu. To nie wszystko, ponieważ w naszym asortymencie znajdują się także produkty pochodzące z recyklingu, propozycje spełniające normy FSC, a także papiery i kartony mogące mieć bezpośredni kontakt z żywnością.

karton kolor

A może Twoja firma tworzy gadżety reklamowe w Mysłowicach? W takim razie na pewno potrzebujesz różnego rodzaju akcesoriów do ich produkcji. Oferujemy magnesy, uchwyty, mechanizmy do otwierania i zamykania, gumki i wiele więcej. Stawiamy na różnorodność, ale też niezawodność!

Wysoka jakość druku

Nasze przedsiębiorstwo oferuje wysokiej jakości druk, który polecamy zwłaszcza mieszkańcom Mysłowic. Posiadamy profesjonalne drukarki poligraficzne, które nie zawiodą najbardziej wymagających klientów. Wspominany druk może mieć miejsce na papierze poligraficznym, bibule lub półpergaminie. Nasi klienci z Mysłowic mogą także skorzystać z naszej drukarki poligraficznej, używając własnego papieru. W każdym przypadku prosimy o kontakt, dzięki czemu idealnie dopasujemy nasze działania do Twoich wymagań.

Sprzedajemy także maszyny introligatorskie. Chodzi o urządzenia zarówno nowe, jak i używane, z których chętnie korzystają osoby chcące zaoszczędzić. W każdym przypadku stawiamy na pewne rozwiązania, niejednokrotnie sprawdzone w branży poligraficznej.

Zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów introligatorskich, dzięki którym Twoja praca może być jeszcze prostsza i bardziej komfortowa. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Proponujemy nie tylko najwyższą jakość, ale też atrakcyjne ceny!

Nasza firma skutecznie się rozwija od przeszło trzech dekad. Lata doświadczenia sprawiły, że pozyskaliśmy odpowiednią wiedzę i umiejętności, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie pomóc każdej osobie, która potrzebuje usług lub materiałów poligraficznych. Wiemy, że świat szybko się rozwija, dlatego zapewniamy, że zawsze jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi metodami pracy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całej Europy, dzięki czemu nasza oferta jest przede wszystkim różnorodna.

Jesteś z Mysłowic i interesują Cię kartony, papier, akcesoria lub druk? Zapraszamy do skorzystania z oferty!