Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Strzelce Opolskie

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Strzelce Opolskie

Jesteśmy dystrybutorem i producentem materiałów poligraficznych oraz introligatorskich na terenie Strzelec Opolskich, Brzegu i okolic. Oferujemy produkty wysokiej jakości, pochodzące od producentów z całej Europy i nie tylko.

Oferta dla branży poligraficznej – Strzelce Opolskie

Zależy nam na tym, aby sprostać najbardziej wymagającym Klientom. W naszej ofercie znajdziesz: papiery poligraficzne, kartony, tekturę introligatorską, akcesoria metalowe oraz plastikowe dla przemysłu poligraficznego i branży reklamowej. Naszą ofertę kierujemy również do agencji reklamowych i interaktywnych – w swoim asortymencie mamy wszelkie akcesoria, które umożliwiają wykończenie artykułów reklamowych.

Akcesoria reklamowe na terenie Strzelec Opolskich

Kartony reklamowe, które Ci proponujemy, sprowadzamy od rzetelnych i sprawdzonych partnerów z kraju oraz z zagranicy. Papiery poligraficzne – offsetowe i kredowe o różnych wykończeniach powierzchni – doskonale nadają się do zadruku. Oferujemy także duży wybór półpergaminów, gładkie bibuły i papiery pakowe z materiałów ekologicznych. Chcemy w ten sposób spełnić rozmaite potrzeby naszych Klientów. Dostępne są u nas również kolorowe okleiny introligatorskie w trzech wersjach: lakierowanej, matowej i błyszczącej.

Druk fleksograficzny na terenie Strzelec Opolskich

W ramach naszej oferty świadczymy także usługi w zakresie zadruku papieru, bibuły oraz półpergaminu w jednym albo w dwóch kolorach – logotypów oraz oznaczeń typu recykling. Proponujemy także zadruk całej wstęgi papieru na dany kolor. Druk na terenie Strzelec Opolskich wykonujemy na półpergaminie 25-30 gsm, na bibule 17 -22 gsm, na papierze 50-120 gsm.

018780 620 300x200

Ekologiczne gadżety reklamowe na terenie Strzelec Opolskich

Proponujemy gadżety reklamowe: magnesy samoprzylepne, rzepy samoprzylepne, akcesoria do zamykania oraz mocowania. Ponadto oferujemy uchwyty do długopisów, kieszonki samoprzylepne, gumki introligatorskie, kółka zawieszkowe, zestawy do wzorników, akcesoria do prezentacji. Wiele produktów, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, wykonanych jest z ekologicznych materiałów. Dzięki temu szczególnie nasze papiery wyróżniają się na rynku poligraficznym i reklamowym tym, że są przyjazne środowisku. Potwierdzeniem tego jest certyfikat zrównoważonej gospodarki leśnej FSC, który uzyskaliśmy w 2019 roku.

Maszyny poligraficzne na terenie Strzelec Opolskich

Dystrybucja oraz sprzedaż materiałów reklamowych i akcesoriów introligatorskich jest dla nas pasją. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań do tego, aby utrzymać wysoką jakość produktów. Dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół. Na specjalne zamówienia mamy w ofercie również produkowane w Polsce maszyny poligraficzne, jak: bigownica, nitownica, dziurkacz, prasa, zaciskarka, oklejarka, zawijarka. Mamy w ofercie nowe maszyny introligatorskie oraz używane.

Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług nie tylko na terenie Strzelec Opolskich oraz Brzegu, ale również na terenie całego kraju. Oferujemy także dystrybucję materiałów na terenie krajów europejskich.