Materiały i usługi poligraficzne Miechów

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Miechów

Oferujemy opakowania kartonowe, papiery, tektury, akcesoria poligraficzne i materiały reklamowe, które znajdują wiele zastosowań. Działamy na rynku już od wielu lat i cały czas się rozwijamy. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro klienta i jego satysfakcję, dlatego dostarczamy produkty sprawdzone i godne zaufania. Przekonaj się już teraz, że efektowne akcesoria reklamowe i introligatorskie są na wyciągnięcie ręki. Od dawna działamy również na terenie Miechowa i województwa świętokrzyskiego.

Akcesoria reklamowe – Miechów

Materiały reklamowe, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są kierowane głównie do agencji reklamowych, interaktywnych i PR-owych. Jesteśmy czołowym dystrybutorem akcesoriów, które są przydatne wielu firmom i odznaczają się doskonałą jakością. W ofercie znajdziesz produkty potrzebne do tworzenia gadżetów promocyjnych, jak i akcesoria introligatorskie. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem, który obejmuje:

 • zamknięcia do torebek, opakowań,
 • pudełek,
 • rzepy,
 • magnesy samoprzylepne,
 • plomby samoprzylepne,
 • żelki klejowe,
 • taśmę samoprzylepną przyjazną dla środowiska,
 • kieszonki samoprzylepne,
 • haki i kółka zawieszkowe do wzorników,
 • uchwyty do długopisów i CD,
 • zestawy do produkcji wzorników itp.

Wykorzystujemy rozwiązania w pełni ekologiczne i ekonomiczne, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

uchwyt metalowy samoprzylepny na długopis

Opakowania kartonowe – Miechów

Nasze kartony są tworzone w oparciu o innowacyjne technologie, tak aby dały pożądane efekty i przydały się w wielu branżach. Oferujemy kartony i papiery pochodzące od sprawdzonych dostawców nie tylko z kraju, lecz z całej Europy i świata. Bogata oferta obejmuje papiery typu kraft, papiery poligraficzne, specjalistyczne, bibuły i półpergaminy. Opakowania kartonowe są tworzone z dbałością o każdy detal, co jest niezwykle ważne. Jeśli szukasz kartonów gładkich, z fakturą, kolorowych, ozdobnych czy okleiny introligatorskiej, dobrze trafiłeś – nasza firma oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Papiery posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające najlepszą jakość. W ofercie mamy także papiery i półpergaminy atestowane do kontaktu z żywnością. Nasi specjaliści dbają o to, aby dostarczać jedynie sprawdzone i trwałe rozwiązania dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Materiały poligraficzne – Miechów

Materiały poligraficzne są na szeroką skalę wykorzystywane przez agencje reklamowe i inne firmy z wielu branż. Poligrafia wiąże się z procesem wytwarzania druku za pomocą maszyn i narzędzi. Dzięki naszej firmie szybko otrzymasz to, czego szukasz, a zlecenie będzie wykonane z należytą starannością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każda firma znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na ciągły rozwój, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Oferujemy skorzystanie z efektownych akcesoriów reklamowych, introligatorskich, papierów, kartonów i akcesoriów poligraficznych. Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem, dostarczając tego, czego potrzebujesz. Jedno jest pewne – atrakcyjna cena w połączeniu z doskonałą jakością wyrobów jest możliwa, jeśli skorzystasz z naszej oferty. Nasi pracownicy służą pomocą i doradztwem na każdym etapie korzystania z usług. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybrałeś godną zaufania i rzetelną firmę.