Akcesoria poligraficzne, papiery i kartony Jaworzno

Strona główna > Akcesoria poligraficzne, papiery i kartony Jaworzno

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane usługami poligraficznymi oraz profesjonalnymi materiałami dla reklamy i poligrafii do skorzystania z naszej oferty. Stawiamy na najwyższą jakość, a także przystępne ceny.

Papier i opakowania dla sklepów i restauracji

Dystrybuujemy różnego rodzaju papiery i kartony także na terenie Jaworzna. Chodzi o papiery poligraficzne, specjalne, półpergaminy i bibuły, papiery kraft, a także kartony ozdobne i tektury. To nie wszystko, ponieważ doskonale wiemy, jak ważnym tematem ostatnimi czasy jest ekologia. Z tego powodu możesz się u nas zaopatrzyć w papiery i kartony pochodzące z recyklingu. Dochodzą do tego produkty posiadające certyfikat o zrównoważonej gospodarce leśnej FSC. Proponujemy także papiery i kartony, które spełniają normy umożliwiające wykorzystanie ich w bezpośrednim kontakcie z żywnością. W naszym asortymencie znajdują się także piękne kartony ozdobne i sprawdzone okleiny introligatorskie.

051613 620 300x200

Produkujesz gadżety reklamowe w Jaworznie? W takim razie na pewno spodoba Ci się nasza oferta. Proponujemy różnego rodzaju akcesoria (magnesy, rzepy, gumki introligatorskie, uchwyty, mechanizmy do otwierania i zamykania). Na pewno pozwolą Ci stworzyć świetne produkty!

Maszyny introligatorskie – Jaworzno

A może interesują Cię maszyny introligatorskie? Dystrybuujemy takie urządzenia dla klientów z Jaworzna! Stawiamy wyłącznie na produkty sprawdzone, a także niezawodne. Kupisz u nas nie tylko nowe maszyny introligatorskie, ale też używane, lecz w pełni sprawne i przygotowane do pracy. Jeśli jesteś introligatorem, to na pewno będą pasować Ci także akcesoria, takie jak listwy, śruby, nity, narożniki, kleje CR i wiele więcej.

Proponujemy także profesjonalny druk. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem poligraficznym, który oferuje wysoką jakość wydruku, a także szybkie tempo pracy. Wykonujemy druk flexo na półpergaminie, bibule, a także papierze. Wybrane materiały docinamy do wybranych formatów, często niestandardowych. To nie wszystko, ponieważ jeżeli masz swój papier lub inny materiał do nadruku, możesz nadal skorzystać z naszych usług!

Szeroka oferta materiałów poligraficznych dla firm

Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi przedsiębiorstwami z Jaworzna i okolic. Nieprzypadkowo jesteśmy jedną z większych firm w branży. Działamy od 30 lat, nieprzerwanie poszerzając grono naszych klientów i kontrahentów. Stale się rozwijamy, ponieważ zależy nam na profesjonalizmie, a także zadowoleniu każdego klienta. Z tego powodu nasza oferta jest zróżnicowana.

Akcesoria reklamowe i introligatorskie – Jaworzno

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas coś dla siebie. Wiemy, że branża się rozwija, dlatego zapewniamy, że nasza firma w okolicy Jaworzna zawsze stosuje sprawdzone, ale też nowoczesne metody. Przy tym wszystkim proponujemy przystępne ceny. Do każdego klienta podchodzimy w sposób rzetelny i indywidualny, dlatego możesz mieć pewność satysfakcji ze współpracy.

Nasza firma serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty! Najwyższa jakość, różnorodność i niskie ceny czekają!