Papiery i kartony Oświęcim

Strona główna > Papiery i kartony Oświęcim

Poszukujesz materiałów reklamowych i mieszkasz w Oświęcimiu bądź okolicach? Doskonale trafiłeś! Oferujemy Ci szeroką paletę gadżetów i materiałów reklamowych, które łączą w sobie konkurencyjne ceny z wysoką jakością i fachowością usługi.

Niezawodność i profesjonalizm

Firma Kakado, niezmiennie ciesząca się renomą szerokiego grona klientów, współpracuje z papierniami i dystrybutorami kartonów w Europie. Jest to gwarantem zaopatrzenia w produkty z najwyższej półki i profesjonalnego wykonania zleconej usługi. Proponujemy Ci papiery, tektury, kartony, półpergaminy, bibuły, akcesoria metalowe i plastikowe, które wykorzystasz w przemyśle poligraficznym.

Niezmiennie od lat staramy się odpowiadać na potrzeby Klientów, dlatego znajdziesz u nas śruby introligatorskie, nity, napy, kółka zawieszkowe, haki do wzorników. Prężnie rozszerzamy proponowaną ofertę z szacunku do czasu osób, które decydują się na zaufanie firmie Kakado. Dlatego dążymy do tego, aby w jednym miejscu mogli oni znaleźć profesjonalne produkty spełniające ich wymagania.

Gadżety reklamowe Oświęcim — Wysoka jakość i konkurencyjne ceny

W naszym sklepie możesz zakupić magnesy, rzepy stanowiące alternatywę dla napów, a także taśmy papierowe białe i brązowe.

Oprócz tego posiadamy kropki klejowe, zapewniające ekonomiczne wykorzystanie całej powierzchni klejącej, a także plomby samoprzylepne o dwóch rodzajach lepkości. Oferujemy również uchwyty do długopisów. W tej kategorii warto zwrócić uwagę na uchwyty metalowe ze sprężynką, które zapewniają elastyczność. Jeśli potrzebujecie uchwytów na CD lub kieszonek samoprzylepnych, również możecie je zakupić w naszej firmie. W kategorii akcesoriów reklamowych mamy też gumki introligatorskie i do maseczek, zestawy do wzorników, a także akcesoria wykorzystywane w prezentacjach.

rzep taśma

Kartony dla klientów z Oświęcimia

Możliwe, że interesują Cię również nasze opakowania kartonowe. Oferujemy innowacyjne kartony Food Contact, które są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, dla których los naszej planety jest istotny. Kartony te pozwalają na ekologiczne mrożenie i podgrzewanie żywności, bez uszczerbku dla jej walorów smakowych.

W bogatej ofercie możesz wybierać także pomiędzy kartonami białymi, w pełni ekologicznymi i przyjaznymi środowisku. Inną propozycją z gamy kartonów dla przedsiębiorstw z Oświęcimia, Chełmka, Libiąża czy Bierunia są kartony poligraficzne, wykorzystywane do nadruku.

Druk fleksograficzny Oświęcim

Nasza firma proponuje Ci usługi związane z drukiem. Począwszy od udostępnienia materiałów z dowozem do Oświęcimia, Libiąża, Lędzin, kończąc na kalkulatorze poligraficznym, który pozwoli Ci obliczyć koszty usługi. Korzystając z naszej oferty, podejmujesz znakomitą decyzję, która przyniesie Ci wiele wymiernych korzyści.