Papiery i kartony Oświęcim

Poszukujesz materiałów reklamowych i mieszkasz w Oświęcimiu bądź okolicach? Doskonale trafiłeś! Oferujemy Ci szeroką paletę gadżetów i materiałów reklamowych, które łączą w sobie konkurencyjne ceny wobec innych produktów tego typu na rynku z wysoką, adekwatną do ceny jakością i fachowością wykonanej usługi.

Niezawodność i profesjonalizm

Nasza firma Kakado, działająca od 1990 roku i niezmiennie ciesząca się niezachwianą renomą coraz szerszego grona klientów, współpracuje z papierniami i dystrybutorami kartonów oraz tektury w całej Europie. Jest to gwarantem zaopatrzenia w produkty z najwyższej półki i profesjonalnego wykonania zleconej usługi. Proponujemy Ci papiery, tektury, kartony, półpergaminy, bibuły, a także akcesoria metalowe i plastikowe, które wykorzystasz w przemyśle poligraficznym i reklamowym.

Niezmiennie od wielu lat staramy się niezwłocznie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, dlatego znajdziesz u nas również śruby introligatorskie, nity, napy, kółka zawieszkowe, haki oraz blaszki, służące do montowania wzorników i produktów reklamowych. Prężnie rozszerzamy proponowaną ofertę z szacunku do czasu osób, które decydują się na zaufanie firmie Kakado. Dlatego dążymy do tego, aby w jednym miejscu mogli oni znaleźć profesjonalne produkty spełniające ich wymagania.

Gadżety reklamowe Oświęcim — Wysoka jakość i konkurencyjne ceny

Przedsiębiorco, w naszym sklepie możesz zakupić magnesy samoprzylepne o różnych wymiarach i grubościach, rzepy samoprzylepne stanowiące świetną alternatywę dla magnesów czy napów, a także taśmy papierowe z klejem skrobiowym w dostępnej kolorystyce białej i brązowej.

Oprócz tego posiadamy kropki klejowe, zapewniające ekonomiczne wykorzystanie całej powierzchni klejącej, a także plomby samoprzylepne o dwóch rodzajach lepkości. Oferujemy również uchwyty do długopisów. Wśród propozycji w tej kategorii warto zwrócić uwagę na te metalowe ze sprężynką, które zapewniają największą elastyczność i dostępne są w różnych kolorach. Jeśli potrzebujecie uchwytów na CD lub kieszonek samoprzylepnych, również możecie je zakupić w naszej firmie. Ostatnimi propozycjami w kategorii akcesoriów reklamowych są gumki introligatorskie i do maseczek, zestawy do wzorników, a także akcesoria wykorzystywane w prezentacjach.

rzep taśma

Kartony dla klientów z Oświęcimia

Możliwe, że interesują Cię również nasze opakowania kartonowe. Oferujemy innowacyjne kartony Food Contact Cold, które są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, dla których los naszej planety jest istotny. Kartony te pozwalają na ekologiczne mrożenie żywności, bez uszczerbku dla jej walorów smakowych.

W bogatej ofercie możesz wybierać także pomiędzy kartonami białymi, w pełni ekologicznymi i przyjaznymi środowisku. Inną propozycją z gamy kartonów dla przedsiębiorstw z Oświęcimia, Chełmka, Libiąża czy Bierunia są kartony poligraficzne, wykorzystywane do produkcji okładek magazynów czy książek.

Druk poligraficzny Oświęcim

Nasza firma proponuje Ci również usługi związane z drukiem poligraficznym, począwszy od udostępnienia Ci materiałów z dowozem do Oświęcimia, Libiąża, Bierunia, Lędzin i okolic – świetnych do druku poligraficznego, a kończąc na kalkulatorze poligraficznym, który pozwoli Ci obliczyć koszty usługi. Korzystając z naszej oferty, podejmujesz znakomitą decyzję, która przyniesie Ci wiele wymiernych korzyści.