Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Racibórz

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Racibórz

Mieszkasz w Raciborzu i szukasz materiałów dla poligrafii, reklamy lub branży opakowań? W Kakado posiadamy szeroki wybór produktów i usług, odpowiadający oczekiwaniom firm i klientów indywidualnych. Od ponad 30 lat działamy jako dystrybutor materiałów introligatorskich, poligraficznych, reklamowych i opakowań. Nasz asortyment trafia na rynki europejskie. Gwarantujemy satysfakcjonującą jakość materiałów oraz dostęp do branżowych nowości.

Proponujemy wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym biznes w Raciborzu maszyny introligatorskieakcesoria reklamowe oraz papiery, kartony i tekturę. Obok standardowych produktów, oferujemy także specjalne serie, takie jak papiery i kartony Food Contact do pakowania żywności. Mieszkańców Raciborza i okolic zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Materiały dla poligrafii i branży introligatorskiej w Raciborzu

Asortyment Kakado jest stale poszerzany. Odbiorcami naszych towarów są firmy z branż poligraficznej, introligatorskiej, reklamowej i nie tylko. Zanim zamówisz papier, kartony, tekturę czy materiały reklamowe w Raciborzu, zobacz propozycję Kakado!

Dostępne w naszej ofercie akcesoria introligatorskie to m.in. śruby, nity plastikowe i metalowe, narożniki, oczka kaletnicze, kleje i listwy. W sprzedaży posiadamy także tekturę introligatorską, w tym tekturę litą, kaszerowaną oraz puzzlową. Zamówienie może dotyczyć tektury w różnych rozmiarach – również docięcie jej do indywidualnie wybranego formatu.

Akcesoria reklamowe – Racibórz

Specjalny asortyment czeka na agencje reklamowe, przygotowujące materiały promocyjne dla klientów. Dedykowane im kategorie produktów obejmują magnesy i rzepy samoprzylepne, akcesoria do zamykania i mocowania, kółka zawieszkowe, haki czy uchwyty do długopisów i płyt CD. Sprzedajemy również zestawy do przygotowywania wzorników tkanin, płytek czy lakierów do paznokci.

papiery i kartony

Ponadto nasza oferta obejmuje:

  • jeden z największych wyborów kartonów,
  • mechanizmy do segregatorów,
  • clipy do clipboardów,
  • papiery poligraficzne, makulaturowe czy Food Contact,
  • okleiny introligatorskie.

Możliwy jest także zakup nowych lub używanych maszyn introligatorskich, projektowanych na indywidualne zlecenie z wysokiej jakości komponentów polskich.

Produkty od Kakado teraz także w Raciborzu!

Przedsiębiorcom i klientom indywidualnym proponujemy szereg usług dodatkowych. Nasza firma oferuje wykonanie usługi zadruku fleksograficznego na półpergaminach, bibule oraz papierze, w tym także na materiałach dostarczonych przez klienta. W ramach zlecenia może zostać wykonany m.in. nadruk logotypu, oznaczenia recykling/eco lub zadruk całego papieru na dany kolor. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Racibórz – szeroka oferta dla poligrafii

Zachęcamy, by mieszkańcy Raciborza i okolic zapoznali się bliżej z naszą propozycją! Profesjonalne wsparcie dla branży poligraficznej, reklamowej i introligatorskiej cechuje kompleksowość i wysoki poziom. W Kakado znajdziesz nie tylko jedne z najlepszych materiałów papierowych i tekturowych oraz akcesoriów reklamowych w Raciborzu, ale także kupisz specjalistyczne maszyn czy skorzystasz z szeregu usług dodatkowych.