Materiały i usługi poligraficzne Wadowice

Strona główna > Materiały i usługi poligraficzne Wadowice

Działamy na rynku już od 30 lat i doskonale znamy się na swojej pracy. Od wielu lat obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych z Wadowic. Staramy się na bieżąco śledzić aktualne trendy, tak aby dostarczać Ci produkty dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Cały czas poszerzamy grono zadowolonych klientów i kontrahentów, co jest poświadczeniem bardzo dobrej jakości oferowanych produktów. W naszym asortymencie znajdziesz opakowania kartonowe, papiery, tektury introligatorskie, usługi druku fleksograficznego, materiały dla reklamy i branży opakowań.

Opakowania kartonowe – Wadowice

Każdego dnia doskonalimy swoją ofertę dotyczącą kartonów – Wadowice to miasto, w którym działamy i staramy się zyskać uznanie na rynku. Współpracujemy z wieloma producentami i papierniami w Europie i na świecie, dzięki czemu nasz asortyment jest bardzo szeroki. Proponujemy ogromny wybór papierów, kartonów i materiałów introligatorskich w atrakcyjnych cenach.

Zlecenia realizujemy bardzo szybko, mając na względzie Twoje zadowolenie i fakt, że terminowość jest istotna w biznesie. Poza kartonami (ozdobnymi, kolorowymi, poligraficznymi) w naszej ofercie znajdują się:

  • papiery samoprzylepne,
  • papiery do druku,
  • mechanizmy do segregatorów,
  • papiery opakowaniowe,
  • półpergaminy i bibuły,
  • oczka kaletnicze,
  • kieszonki samoprzylepne, rzepy, nity, magnesy i inne akcesoria poligraficzne.

papier kraft brązowy

Druk fleksograficzny – Wadowice

Jako firma z pasją i tradycjami zajmujemy się dystrybucją i produkcją materiałów introligatorskich i poligraficznych, z jakich korzystają agencje reklamowe, drukarnie i producenci opakowań. Poligrafia w Wadowicach bazuje na doskonałej jakości połączonej z nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam sprawnie wykonać zlecenia. Wyróżniamy się na tle konkurencji różnorodną ofertą i szybkim rozwojem. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby i oczekiwania. Branża spożywcza skorzystać może z linii papierów i kartonów do kontaktu z żywnością, które wprowadziliśmy do oferty. Są one dostępne w różnych kolorach i gramaturach.

Kartony – Wadowice

Oferta opakowań kartonowych w Wadowicach jest skierowana do firm i odbiorców indywidualnych. To przedmioty, które są wykorzystywane na szeroką skalę, bez względu na branżę. Agencje reklamowe także znajdą tutaj coś dla siebie. Od uchwytów do płyt CD, zawieszek i kieszonek samoprzylepnych, po wykończenie artykułów reklamowych, napy i haki do produkcji wzorników.

Jako firma zajmujemy się zaopatrywaniem w sposób bezpośredni miejsc takich jak pracownie plastyczne, drukarnie, studia fotograficzne czy artystyczne. Na uznanie zasługują także produkty do montażu artykułów reklamowych i wzorników. Chodzi tu głównie o nity, napy, haki, śruby introligatorskie, kółka zawieszkowe w różnych kolorach.

Wadowice – maszyny introligatorskie

Gwarantujemy kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Jesteśmy rodzimym producentem maszyn introligatorskich, jakimi są np. zawijarki, maszyny do kaszerowania, bigownice, aplikatory kleju czy też prasy i nitownice.

Oprócz tego w ofercie znajdziesz również maszyny do przetwarzania tektury i papieru, które działają sprawnie i wydajnie. Nie szukamy łatwych rozwiązań, lecz takich, które są skuteczne i bazują na wytrzymałości. Zatrudniamy specjalistów znających się na swojej pracy i oferujących doradztwo podczas doboru produktów czy też usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.