Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Myślenice

Strona główna > Materiały introligatorskie oraz poligraficzne Myślenice

Firma Kakado funkcjonuje od ponad 30 lat, działając na rynku polskim i europejskim. Teraz także klienci z Myślenic, Wieliczki, Dobczyc czy Suchej Beskidzkiej mogą zamówić wybrane materiały poligraficzne, introligatorskie, akcesoria reklamowe czy opakowania z naszej oferty. Obsługujemy m.in. biura, drukarnie, agencje reklamowe, pracownie plastyczne, artystów czy klientów indywidualnych. Koncentrujemy się na poszerzaniu asortymentu oraz ekspresowej realizacji zlecenia – bez względu na jego wielkość.

Proponujemy jedną z najszerszych na polskim rynku ofert papierów, kartonów, tektury i opakowań w Myślenicach i województwie małopolskim – mamy produkty w ofercie standardowej, jak i specjalistycznej, przeznaczone m.in. do kontaktu z żywnością. Śledzimy nowinki branżowe i wprowadzamy je do asortymentu, dając osobom z Myślenic, Wieliczki i okolic dostęp do materiałów poligraficznych, reklamowych i opakowań klasy światowej.

Zamawiaj akcesoria reklamowe, tektury i kartony w Myślenicach

Mamy doświadczenie w obsłudze wymagających klientów. Jeśli Twoja firma funkcjonuje w Myślenicach, Dobczycach, Wieliczce czy Suchej Beskidzkiej, koniecznie sprawdź bliżej naszą ofertę!

KartonyColoresKakado E1609279369983 300x244

Papier, kartony, tektury

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów kartonów i papierów w południowej Polsce. Nasze artykuły trafiają do branży opakowaniowej, przemysłowej, spożywczej czy farmaceutycznej. Sprzedajemy papiery poligraficzne do zadruku (offsetowe oraz kredowe), papiery ekologiczne makulaturowe, papier typu kraft, półpergaminy czy bibuły. Proponujemy firmom funkcjonującym w Myślenicach i Małopolsce kartony oraz tektury. Mamy w ofercie między innymi:

 • papiery oraz kartony dedykowane do kontaktu z żywnością,
 • kartony ozdobne, w tym kolorowe, metalizowane, gładkie i z fakturą,
 • kartony poligraficzne przeznaczone do zadruku,
 • przekładki makulaturowe z litej tektury.

Można u nas znaleźć również tekturę introligatorską, gładką i kaszerowaną. Nadają się one do produkcji opakowań, pudełek, teczek i segregatorów. Pełną ofertę prezentujemy na firmowej stronie internetowej, a od niedawna prowadzimy także sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego.

Akcesoria reklamowe i introligatorskie

Kakado proponuje agencjom marketingowym i PR-owym działającym w Myślenicach, Wieliczce i Małopolsce akcesoria reklamowe przeznaczone do tworzenia gadżetów dla klientów. Możesz zamówić u nas:

 • uniwersalne zamknięcia do pudełek i teczek,
 • samoprzylepne rzepy, plomby czy magnesy – także w wersji do wszywania,
 • uchwyty na płyty CD i długopisy,
 • zestawy do produkcji wzorników,
 • metalowe kółka zawieszkowe w różnych rozmiarach.

Oferta składa się również z akcesoriów introligatorskich, takich jak śruby, nity, narożniki, oczka do segregatorów i kaletnicze czy wąsy skoroszytowe.

Maszyny i usługi

Firmy i klienci indywidualni mogą zaopatrzyć się u nas w nowe lub używane maszyny introligatorskie. Dostępne w naszej ofercie są:

 • bigownice,
 • nitownice i dziurkacze ręczne,
 • prasy rolowe,
 • zaciskarki, oklejarki i zawijarki.

Także szukając profesjonalnego druku flexograficznego, zwróć się do naszej firmy! Poza sprzedażą maszyn zajmujemy się wykonywaniem druku na półpergaminach, bibule, czy papierze.

Jeśli działasz w Myślenicach, skontaktuj się z Kakado! 

Zainteresowanych przedsiębiorców i klientów indywidualnych z Myślenic, Wieliczki i Dobczyc zachęcamy do współpracy z naszym zespołem! Jako dystrybutor i producent materiałów introligatorskich, poligraficznych, opakowań i akcesoriów reklamowych mamy duże doświadczenie i fachową wiedzę, którymi chętnie dzielimy się z klientami. Gwarantujemy partnerską współpracę na korzystnych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej!