Akcesoria reklamowe, papiery, kartony ozdobne Bielsko-Biała

Strona główna > Akcesoria reklamowe, papiery, kartony ozdobne Bielsko-Biała

Szukasz oryginalnych materiałów introligatorskich lub poligraficznych? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy www.kakado.pl w Bielsku-Białej, Wilamowicach, Szczyrku i Czechowcach-Dziedzicach. U nas znajdziesz bogaty asortyment, spośród którego oferujemy kartony, papiery, opakowania, tektury introligatorskie. Sprzedajemy także akcesoria introligatorskie i reklamowe oraz wiele innych materiałów niezbędnych do pracy biurowej, wydawniczej i drukarskiej.

Akcesoria reklamowe i introligatorskie – Bielsko-Biała

Dzięki naszym produktom z pewnością udoskonalisz efektywność swojej pracy oraz znacznie ją sobie ułatwisz. Wszelkie rodzaje asortymentu w postaci papierów offsetowych, kredowych, specjalistycznych oraz kartonów i opakowań stanowić będą przydatną pomoc w przypadku porządkowania i segregowania konkretnych dokumentów w biurach. Ponadto prezentowane w ofercie akcesoria introligatorskie i tektury kaszerowane z pewnością udoskonalą pracę drukarni, wydawnictw i przełożą się na wzrost zysków Waszych firm.

oczka różne

Oferta dla agencji reklamowych – Bielsko, Wilamowice, Szczyrk, Czechowice-Dziedzice

Nasze artykuły są doskonałe także dla agencji reklamowych czy PR-owych. Dzięki wykorzystaniu naszych produktów agencje rozwiną i znacznie rozszerzą zakres swojej działalności. Wszyscy wiemy, jak ważną rolę odgrywa we współczesnym świecie informacja i jak istotne jest jej rozpowszechnianie. Wszelkiego rodzaju artykuły prasowe, książki, reklamy mają na celu przekazanie nam konkretnej treści. Z kolei przekazywanie tej treści jest uwarunkowane posiadaniem odpowiednich narzędzi pracy. Dlatego oferta naszej firmy jest niezwykle atrakcyjna dla wszystkich przedsiębiorców, a także właścicieli firm branżowych.

Oferta dla drukarni – Bielsko, Wilamowice, Szczyrk, Czechowice-Dziedzice

Słowo pisane od najstarszych dziejów naszej cywilizacji wypełniało ważny dla nas aspekt kulturowy. Możliwość przekazywania dalej treści pisanej jest w obecnych czasach bardzo szeroka. Ponadto opakowania, jakie nasza firma ma w ofercie, także poprawią jakość pracy każdego człowieka.

Posiadamy szeroki wybór w zakresie papieru poligraficznego, ekologicznych kartonów makulaturowych, półpergaminów, bibuły, kartonów ozdobnych oraz oklein introligatorskich. U nas znajdziecie  akcesoria introligatorskie, takie jak śruby, nity, narożniki, clipy, oczka kaletnicze, mechanizmy do segregatorów.

Kakado – polecamy się w branży poligrafii

Nasza oferta obejmuje ponadto wszelkiego rodzaju akcesoria reklamowe, takie jak magnesy samoprzylepne, rzepy, akcesoria do zamykania i mocowania. Ponadto oferujemy uchwyty do długopisów i CD, kieszonki samoprzylepne, kółka zawieszkowe czy kolorowe gumki do teczek. Jak możecie wywnioskować, oferta naszej firmy jest nie tylko szeroka, ale również niezwykle atrakcyjna.

Oferta dla branży opakowań – Bielsko-Biała

Warto nadmienić, że przedstawione przez nas produkty są wysokiej jakości i z pewnością wzbogacą wykonywaną przez was pracę. Nasze produkty nadają się do wykorzystania wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia ze słowem pisanym. Ponadto służymy radą i pomocą przy wyborze interesującego was produktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.